sobota, 8 stycznia 2011

Przylecial !!!Poranne zabawy w parku nad jeziorem

Slizgawki to ulubione zabawkiLato w Australii jest znosne tylko o poranku

Gdy temperatura rosnie uciekamy do domy

- lepimy labadygi
hulajnoga obowiazkowa w rodzinie i czytanie
Moj wnuk Samuel przylecial do mnie na piec tygodni.Jestem wakacyjna babcia.Spotykamy sie co roku na pere tygodni .To okres rozpieszczania i zabawy i ja uwazam ,ze tak ma byc. Babcia nie jest na codzien do wychowywania ,babcia jest tylko od  swieta. Ja moje dzieci tez wychowalam sama,a dziadkowie byli tylko do rozpieszczania. Ja wiem ,ze napewno nie wszyscy sie z tym zgodza,ale dla mnie to jest normalne i zdrowe.

6 komentarzy:

 1. Samuel jest cudownym małym urwisem :) Najbardziej mi się podoba na tych zdjęciach, gdzie lepi łabadygi - widać że jest zainteresowany całym sobą :D Serdeczne ucałowania dla Wakacyjnej Babci :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś super mamą, babcią, kobietką, naprawdę, chciałbym kiedyś posiadać taką osobowość jak Ty, wykształcić ją w sobie, mieć taką wspaniałą postawę wobec życia, innych, i samej Siebie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczny chłopczyk!!!
  my niedawno wróciliśmy od mojej mamy, babcia bardzo wnuczki rozpieszczała ;) a teraz bardzo za nią wszyscy tęsknimy1
  pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę podobnie jak ty, dziadkowie naszych dzieci też są tylko od święta ( z racji odległości) i to jest super, wszyscy za sobą tęsknimy bardzo, a jak się już spotkamy, to są super zabawy, wycieczki i dziadkowie mają wtedy czas tylko dla wnuków. Oczywiście dzwonimy do siebie prawie codziennie i spotykamy się na skype. Dzieci wychowuję sama (tzn z mężem tylko). Jedynie teściowa chciała na początku się wtrącać, ale musiała się z tym pogodzić, że to nasze dzieci i my ustalamy pewne reguły. Na szczęście też mieszka w innym niż my mieście ;) (Np chciała nakarmić ciastem na siłę moje 5 m-czne dziecko, które było wtedy tylko na cycusiu, to tylko jeden śmieszny przykład, ale dla mnie jako dla matki wtedy to śmieszne nie było). Więc dziadkowie są na wakacje i na urodzinki itp i jest super :)
  miłych chwil z wnukiem i szalonych zabaw :) pozdrawiam. ps wnusio śliczny!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja droga nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę:))też bym chciała takie wnuczątko do rozpieszczania:)))..ale niestety moje dzieci się nie spieszą zrobic mnie babcią:)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja jestem babcią dwojga wnucząt mieszkających w UK, widzimy się częściej niż Ty ze Swoim wnukiem i właśnie moja synowa uważa tak jak Ty, że dziadkowie są od rozpieszczania! Tak też czynimy i jest nam razem cudownie, a później tęsknimy....do następnego razu. Cudownie być babcią!

  OdpowiedzUsuń